Acil bir durum mu söz konusu? Gerçekleşmesi öngörülmeyen tüm yolculuklarınız için Plures Air, acil uçak kiralama hizmeti sunmaktadır. Plures Air, iletişim kanallarından yetkililere ulaşarak acil uçak kiralama ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz durumunda, size en uygun uçağı kısa sürede tahsis etmektedir.

Acil uçak kiralama hizmeti kapsamında, özel seyahatlerden hasta nakillerine, hızlı kargo gönderilerinden acil uçak temin edilmesi gereken tur organizasyonlarına kadar birçok konuda hizmet vermektedir.

Acil Seyahatleriniz için Özel Jet Uçak Kiralama Hizmeti

Beklenmedik bir seyahat gerçekleştirmeniz gerektiğinde seçilebilecek en hızlı ve güvenilir yol, Plures Air'in sizlere sunduğu acil jet uçak kiralama hizmetidir. Plures Air, özel jetleri ve deneyimli kadrosu ile size konforlu, güvenilir ve hızlı bir yolculuk vadetmektedir. İş toplantıları veya kişisel seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz özel jet uçak kiralama hizmeti, aciliyet içeren durumlarda çok daha hızlı bir şekilde hizmete hazır hâle getirilmektedir. Özel jet uçaklarda yapacağınız yolculuklar, bir sonraki seyahatinizde yeniden Plures Air'i tercih etmenize sebep olacak kadar kusursuz geçecektir.

acil-uçak

Acil Hasta ve Organ Nakilleri İçin Acil Hava Ambulansı Kiralama Hizmeti

Özellikle hastaların tahliyesi ve nakil işlemleri gibi zamanın aleyhe işlediği durumlarda Plures Air, her daim bir telefon uzağınızda. Karayoluyla ulaşımın vakit kaybına yol açacağı ya da karayolu ulaşımının mümkün olmadığı durumlarda, acil durumdaki hastanın nakli için en hızlı ve güvenilir yol olan acil hava ambulansları tercih edilmektedir. Plures Air'e gelen çağrının ardından acil hava ambulansları kısa bir sürede hazır hâle getirilmektedir. Hasta nakil ve tahliyelerinin yanı sıra bu uçaklar, organ nakilleri için de tercih edilebilecek en hızlı yoldur. Plures Air'in acil hava ambulans kiralama hizmetinden yararlanarak hastalarınızı güvenle tahliye edebilir, organları deformasyona uğramadan tam zamanında gideceği hastaneye yetiştirebilirsiniz.

Acil Tur Programları için Özel Yolcu Uçağı Kiralama

Özel günlerde gerçekleştirilecek olan turlarda, ulaşım araçlarında yaşanan yoğunluk ya da tura katılacak grubun kalabalık olması sebebiyle tercih edebileceğiniz bir diğer Plures Air hizmeti de özel yolcu uçağı kiralama hizmetidir. Organizasyonun ulaşım ayağında yaşanan tüm sorunları özel yolcu uçağı kiralayarak çözebilirsiniz. Nedeni ister grubun sayısındaki artış, ister zamanın kısıtlı olması, isterse diğer ulaşım araçlarında yaşanan sıkıntılar olsun, Plures Air'in hizmetinize sunduğu acil özel yolcu uçaklarını tüm seyahatleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Acil ve Özel Kargolar için Kargo Uçağı Kiralama Hizmeti

Plures Air, kargo uçak hizmetiyle aciliyet gerektiren tüm kargo gönderilerinizi en hızlı yoldan sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim etmektedir. Özel kargolarınızın da güvenle alıcısına ulaştırılmasında Plures Air, yılların deneyimini sizlerle paylaşmaktadır.

Acil ya da özel tüm kargolarınız için kargo uçak kiralama hizmetimizden yararlanın, gönderileriniz için deformasyon yaşayacak mı, zamanında yetişecek mi gibi sorulardan kurtulun. Tüm uçak kiralama hizmetleri ile 7/24 yanınızdayız.