Havacılık sektörünün en prestijli firmaları arasında yer alan Plures Air'ın özel jet kiralama hizmeti ile uygun fiyata kişiselleştirilmiş lüks uçuş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Özel Jet Uçak Kiralama Hizmetiyle Uçmanın En Pratik Yolu ile Tanışın

Zaman hiçbir çağda bu kadar önemli olmamıştı. Bu sebeple hızlı olduğu kadar konforlu ve bireye özel hizmet fazlasıyla önem kazandı. Zamanın kıymetini bilen ve müşteri odaklı çalışmalarıyla Türkiye'de olduğu kadar yurtdışından da adından söz ettiren Plures Air'ın yenilikçi hizmet anlayışı ışığıyla şekillenmiş özel jet uçak kiralama hizmeti ile beklentilerinizin çok üzerinde bir yolculuğa hazır olun.

Gereksiz Uçuş Prosedürlerinden Arının

Uçuştan en geç bir ya da iki saat önce havaalanında olma zorunluluğu, havaalanındaki gereksiz bekleme, üst araması, bagaj teslimi, yanına alınıp alınamayacak eşyalar ve liste uzar gider. Günümüz şartlarında en hızlı ulaşım havayolu ile seyahat olsa da prosedürler büyük oranda zaman kaybı ve can sıkıntısına sebep oluyor. Kişiye özel jet kiralama hizmeti ile hem Türkiye içi seyahatlerde hem de yurtdışı seyahatlerinde tüm bu can sıkıcı prosedürlerden kurtulabilirsiniz. Olası prosedürlerle sizin yerinize ilgilenen uzman kadromuzla sorunsuz bir yolculuğu garanti altına alırsınız.

Kiraladığınız özel jetinizle yolculuk için en erken 15 dakika öncesinden havaalanında olmanız yeterlidir. Geç kalsanız bile uçağı kaçırma kabusu yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sonuçta tümüyle size özel bir jet ile yolculuk yapıyorsunuz.

ozel-jet-uçak-kiralama-fiyatlari

Özel Jet Uçak Kiralama Fiyatları

Ülkemizde ve dünyada özel jet uçak kiralama fiyatları bu hizmeti veren şirketlere göre oldukça değişiklik göstermektedir. Sektörün önde gelen şirketlerinden Plures Air ise müşterilerine en ekonomik yoldan özel jet uçak kiralama imkânı sunarak taban fiyat uygulamasına gitmektedir. 10 yılı aşkın süredir özel uçak kiralama hizmeti veren Plures Air, hava yolu şirketleri arasında seçkin bir konumdadır ve bu konuma müşteri memnuniyeti esaslı çalışarak gelmiştir. Özel jet uçak kiralama fiyatlarını da müşterilerine sunmuş olduğu hizmetin oldukça altında tutmaktadır. Plures Air'dan özel jet uçak kiralayarak sadece özel uçak değil, uçuşunuza dair ihtiyacınız olan tüm ekstra hizmetleri de satın almış olursunuz. Esnek ve kişiye özel hizmet sunan Plures Air'ı tercih edin, verdiğiniz ücretin fazlasını hak edin.

Fiyatlar neye göre belirleniyor?

Özel jet uçak kiralama fiyatları belirlenirken seyahat edecek yolcuların sayısı, uçuşun nereden nereye yapılacağına bağlı olarak değişen uçak yakıt giderleri, mürettebat ücretleri gibi özellikler göz önünde bulundurulmaktadır. Bu sebeple kiralanan her özel jet uçağının fiyatı farklılık göstermektedir. Plures Air'a özel jet uçak kiralamak istediğinizi belirtmeniz ardından danışmanlarımız kısa süre içerisinde sizlere bir fiyat teklifi sunmaktadır. Karşılıklı değerlendirmeler sonrasında anlaşma sağlandığı takdirde ise uçağınız vakit kaybetmeden kalkışa hazır hâle getirilmektedir.

Ulusal ve uluslararası havacılık hizmeti veren Plures Air'dan alacağınız fiyat teklifini değerlendirirken tarifeli uçaklara erişim esnasında ve seferleri beklerken kaybettiğiniz vakti nakit olarak düşünürseniz, çok daha ekonomik yoldan uçtuğunuzu fark edeceksiniz.

özel-jet-kiralama

Kendinizi Özel Hissedin

Plures Air yolculuğunuzun bütün detaylarını planlamanız için size eşsiz bir fırsat sunar. Kiralayacağınız jet tipinden alacağınız hizmetlere, ikramlardan gidiş rotasına kadar en küçük ayrıntıyı danışmanınızla beraber karar verirsiniz. Türkiye içi uçuşlarınızda evcil hayvanlarınızla birlikte uçabilme şansınız da olur. Tüm bu özel hizmetlere uygun fiyatlarla 7/24 ulaşabilirsiniz.

Size Özel Güvenli Yolculuğun Tadını Sonuna Kadar Yaşayın

Yolculuğunuzu uçuş tecrübesi en az 3500 saat olan iki pilot eşliğinde en yeni jetlerle yaparsınız. Uluslararası güvenlik standartlarının üzerinde bir hizmet anlayışı ile çalışan deneyimli kadromuz ile güvenilir ve rahat bir yolculuk sizin. Kiraladığınız özel jetinizle tanımadığınız insanlarla uçmak zorunluluğunuz da tamamen ortadan kalkar.

Jet Uçak Kiralama Hizmetine Kolay Ulaşın

En yüksek kalite standartlarındaki jet kiralama hizmetine ulaşmak sandığınızdan çok daha kolay. Bizi aramanız ya da online talep formu oluşturduktan sonra size özel danışmanınızla beraber yolculuğunuzun ayrıntılarını planlarsınız. Seçtiğiniz jet tipi, kaç kişi seyahat edeceğiniz, rotanız ve talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda belirlenen fiyatı, belirlediğiniz ödeme şekli ile ödersiniz. Üstün kalitedeki özel jet kiralama hizmetine oldukça uygun fiyatlarla sahip olursunuz.

Havayolu ulaşımlarınızda rüya gibi bir hizmeti yaşamak için hemen arayın. Türkiye'nin en bilinen uçak kiralama firması Plures Air, on yılı aşkın iş tecrübesi ve uzman kadrosu ile sunduğu üstün kalitedeki özel jet uçak kiralama hizmeti ile mükemmel yolculuğu garanti ediyor.