Plures Air; havacılık, taşımacılık, yolcu transferi vb. alanında yenlikçi ve etkin çözümler sunuyor. Bilgi, tecrübe ve deneyim faktörlerinin kombinasyonları ile kusursuz ve eşsiz uçuşlar yaratıyor. Hizmet politikamız: sağlam, modern, estetik, konforlu ve güvenli bir ulaşım sağlamak. İnsanlar için her yerde daha iyi, daha güvenli, daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yolculuğun, ulaşımın tüm gereksinimlerini karşılayacak dinamikleri oluşturmak. Yeni ve benzersiz değerler yaratarak müşteri sadakatini ve güvenini sağlamak. Amacımız: havayolu taşımacılığında ilk tercihiniz ve en güvenilir kaynağınız olmak.

Plures Air; profesyonellik, tutku, kalite, ayrıcalık ve daha birçok dinamik ile sunulan büyük bir kolajdır. Havacılık, geleneksel ulaşıma ve taşımacıktan farklı bir daldır. Zaman tasarrufu, konfor, kaliteli hizmet gibi birçok farklılığı vardır.

Plures Air, havacılık kanunları ile çizilmiş köklü, güçlü ve kurumsal bir hizmet demektir. Plures olarak; havacılığa dair her hizmeti sunuyoruz.

Plures Air Hizmetleri

1. Uçak Kiralama

- Özel Jet

- Yolcu Uçak

- Kargo Uçak

2. Hava Ambulansı

- Jet Ambulans

- Turboprop Ambulans

- Organ Nakli Taşımacılığı

3. Plures Kargo

- Yurtdışı Uçak Kargo

- Hava Kurye

- Kargo Uçak Kiralama

Diğer Hizmetlerimiz

Plures, özel uçak kiralama hizmetleri haricinde bireysel ve kurumsal müşterilerine; uçak bileti, hava kargo taşımacılığı, vize takip hizmetleri, özel karşılama uğurlama, özel seyahat organizasyonları gibi birçok havacılık hizmeti verebilen bir şirkettir.

Plures Air havacılık sektörüne birçok hizmette bulunmaktadır. Her zaman '' önce insan, önce güvenli yolculuk '' ilkeleri ile hareket eden Plures, alanında lider bir rota çizmektedir. Vizyon, misyon ve değerleri çizgisinde kaliteli ve profesyonel bakış açısı ile her zaman yenilikçi olmaktadır. Havacılık sektöründeki her yeniliği her teknolojiyi her kolaylığı müşterileri ile en hızlı şekilde paylaşmaktadır. Plures Air hizmetleri, daha iyi daha kaliteli daha profesyonel ve daha uzman olmak için çalışmaktan ve üretmekten yorulmayan kadrosu ile sizlere hizmet vermekten büyük bir gurur ve mutluluk duymaktadır.