Türkiye'de hava ambulansı hizmeti; dakikalardan ziyade saniyelerin bile önemli olduğu sağlık tahliyelerinde kullanılan en son teknolojiyle en hızlı çözümü sunar.

Gelişen teknolojinin sağlık alanlarındaki uygulamalardan biri olan ambulans uçak hizmeti, hakkettiğiniz sağlık hizmetini sağlar. Modern, teknolojik sağlık araçları ile donatılmış hava ambulansları, uzman doktor ve hemşireler eşliğinde nakil işlemlerinizi gerçekleştirirken saniyelerin bile önemli olduğu acil durumlarda mucizevi kurtuluşlara olanak verir.

7/24 Sınırsız Hizmet

Nakil gibi önceden planlanmış da olsa acil bir durum da olsa hava ambulansı hizmeti her zaman yanınızda. Türkiye'nin her yanına kısıtlamasız hizmet sunan Plures, uluslararası hasta nakillerinden bir hastaneden diğer bir hastaneye ya da Türkiye'ye geri dönüşe sınırsız bir hizmet sunuyor.

Hava Ambulansı En Hızlı Sağlık Ulaşım Hizmetidir

Birinci Dünya Savaşı'nda yaralı askerlerin hızlı bir şekilde sağlık hizmetine ulaştırmak için jet uçakları bugünkü hava ambulans hizmetinin temelini attı. Türkiye'de 2000'li yılların başından itibaren özel teşviklerle sağlık sistemine kazandırılan bu özel hizmet nakil ve acil durumlarda en hızlı, konforlu ve güvenli çözümlerden biridir.

Hasta ya da organ transferini en yakın havaalanları arasında gerçekleştirerek size dakikalar hatta saatler kazandırır. Dilerseniz havaalanı öncesi ve sonrası transferi de deneyimli personelimize bırakabilirsiniz.

özel-hava-ambulansı

Plures Hava Ambulansı Hizmeti ile Sevdikleriniz Emin Ellerde

Türkiye'nin en önde gelen firmalarından Plures size ve sevdiklerinize mükemmel hizmeti sunabilmek için her geçen gün yenileniyor. En son teknoloji ile donatılmış son teknoloji ürünü hava ambulanslarında sizlere acil durumlar için deneyimli pilot ve uçuş personeli ile uzman doktor ve hemşireler eşlik eder. Bazen bir saniye hayatı kurtarırken bazense bir dakikanın aylarca sürecek meşakkatli bir tedavi sürecini önemli ölçüde azalttığı düşünüldüğünde hava ambulans hizmeti günümüzün en önemli acil servis araçlarından biri haline geliyor.

Bu Özel Hizmetle Sağlığı Şansa Bırakmayın

Türkiye içi nakil işlemlerinden Türkiye'den yurtdışına hastane transferlerine, acil durumda hastanın en yakın sağlık kurumuna ulaşımından olası bir felakette hızlı hareket edilmesine olanak tanımasına uzman personeli ile hava ambulansları size sağlık ulaşımında mükemmel hizmeti sunuyor. Sevdiklerinize ve sağlığınıza en az sizin kadar özen gösteren Plures hava ambulansı hizmeti hastanın modern tıbbi ekipmanlar ile kontrollü ve güvenli taşınmasına olanak tanırken ses hızından hızlı gidebilen son teknoloji jet ambulans uçaklar hasta üzerinde yol stresinin yaratacağı herhangi bir olumsuzluğun oluşmasına engel olur. Acil transfer esnasında mucizevi gibi görünen kritik geri dönüşler onlarca yıllık tecrübenin hız ile harmanlanmasının kusursuz uyumudur.

Her hava koşulunda yeri geldiğinde ses hızından bile hızlı gitme yeteneğine sahip araçlarından faydalanmak yani Plures hava ambulansı hizmeti almak isterseniz hemen bizi arayın.