Plures Air her şirketin ve bireyin, ihtiyaç duyacağı ambulans uçak, uçak bileti ve vize işlemleri, uçak kiralama, uçak kargo gibi hizmetleri tek bir yerden güvenilir, kusursuz ve en uygun maliyetlerle elde etme şansını hayata geçirerek farklı ve standartların üstünde bir hizmeti müşterileriyle buluşturuyor. Kurulduğu ilk günden itibaren tüm dünya genelinde gerçekleştirilen uçuşlarda önde gelen bir uçak kiralama firması olarak Plures uzman ekibi ve son model uçakları ile müşteri memnuniyeti ilkesinin temelinde esnek ve benzeriz çözümler sunmaktadır.

Plures Air Ambulans Uçak Hizmetleri

"Her şeyin başı sağlık" cümlesi her ne kadar kulağa klişe olarak gelse de, hayatın içinde insanlar adına kullanılan en doğru cümlelerden biridir. Bu bağlamda Plures Air, hayat kurtarıcı önem taşıyan ve olası hastalık ve yaralanma gibi acil durumlarda kullanılmak üzere ambulans uçak hizmeti sunuyor. Bu hizmet kapsamında ambulans uçaklar büyük şehirlerde trafik sorununa takılmadan, araçların ulusal ve uluslararası nakillerde ulaşamayacağı hız ile yüksek teknolojik ekipmanı ile hastaların hızlı bir ulaşım hizmeti almasını sağlıyor. Böylelikle, geç kalınma ve yetişememe gibi sorunlar ortadan kaldırılıyor ve daha fazla can kurtarılmasına olanak sağlanıyor. Maliyete ve tercihe göre Plures Air tarafından iki tür ambulans uçak tercihi sunuluyor. Jet ambulans uçağı ya da pervaneli ambulans uçağı müşteriler tarafından tercih edilebiliyor.

Plures Air'in Uçak Kiralama Hizmetleri

Plures Air, aynı zamanda uçak kiralama olanağını da müşterileriyle buluşturuyor. Tercihe göre kısa menzilli, orta menzilli, uzun menzilli ya da ultra uzun menzilli özel jet uçakları, 32'den 450 kişiye kadar kapasiteli grup uçakları veya kargo uçakları kiralanabiliyor. Yolcu uçağı kiralama hizmeti gruplara özel olarak firma tarafından sağlanmaktadır. Bunun dışında jet uçağı kiralamak isteyenlerin de başvuracakları yer, sektörde bu alanda liderliğini sürdüren Plures Air olmalıdır. Firmanın sağladığı özel jet uçakları ile konforlu, hızlı ve güvenilir bir yolculuk geçirilir.

Uçak Kargo Hizmetleri

Plures Air'in liderliğini sürdürdüğü alanlardan biri de uçak kargo hizmetleridir. Dünyanın her yerine gönderileriniz hızlı, sorunsuz ve zamanında ulaştırılır. Paket, koli, kargo gönderileriniz ve ayrıca en hızlı uçak kargo kiralama hizmetleri firmanın güvencesi ile dünyanın her yerine gönderilebilmektedir. Adresten adrese, havalimanından havalimanına gönderi teslimi Plures Air ayrıcalığı ile hem çok kolay hem de hızlı ve güvenlidir.

Uçak Bileti ve Turistik Hizmetler

Libya Havayolları, Irak Havayolları, Grozni Havayolları ve Cezayir Havayolları gibi ayrıcalıklı havayollarının bilet satış ve kargo gönderimlerini üstlenmiş olan Plures Air, şirketlere özel turizm ve havacılık hizmetleri de sunuyor. Bu hizmetlerle ilgilenen uzman bir ekip, tüm detayları düşünerek, seyahat alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Uçak biletinden konaklamaya, araç kiralamadan transferlere, vize işlemlerinden havaalanlarında karşılama ve uğurlamaya kadar her türlü detay Plures Air tarafından düşünülüyor, taleplere tek yerden cevap alabilme keyfini yaşamak ise sizlere kalıyor.

Plures Air özel jet, ambulans uçak, kargo uçak, grup uçak gibi ihtiyaçlarınızı da en uygun maliyetlerle tek noktadan çözüme kavuşturma fırsatını sunuyor. Siz de bu konularda güvenilir, çözüm odaklı, kendini sürekli geliştiren, mükemmel olanı kendine hedef haline getirmiş ve yenilikleri takip eden bir firma arıyorsanız, gideceğiniz nokta kesinlikle Plures Air olmalıdır. Plures Air'ın jet uçak ve hava ambulansı kiralama hizmetlerinden 7 gün 24 saat yararlanmak için çağrı merkezini aramanız yeterlidir.