Plures, Türkiye merkezli, birçok hizmetinin yanı sıra uluslararası hava kurye hizmetleri veren bir havacılık şirketidir. Son zamanlarda sunduğu hava kurye hizmetleri ile uluslararası çapta yoğun ilgiyle karşılaşan Plures, 7/24 tüzel kişilerin ve şirketlerin kurye taşımacılık ihtiyacını karşılamaktadır. Özellikle zaman ve güvenlik açısından büyük kolaylık sağlayan Plures hava kurye hizmetlerinin dünya çapında tercih edilmesinin en önemli etkenlerinden biri hızlı ve güvenilir ulaşımı garantilemesinden geçer. En özel, hassas ve acil kargo gönderimleri Plures hava kurye hizmetleri güvencesi altında hızlı ve aksaksız yapılmaktadır. Bu özveriyle çalışmalarına devam eden Plures, başarılarından ödün vermeden çıtasını her geçen gün yükselterek, hava kurye taşımacılığını en üst seviyeye ulaştırmıştır.

Jet Hızında Hava Kurye Hizmetleri

Plures kurye hizmetleri için özel çözümler üretir ve 7/24 acil kargo taşımacılığına hazır olarak faaliyet gösterir. Plures kargo uçakları taşıyacakları kargo ağırlığına ve büyüklüğüne göre jet uçak ve pervaneli uçak olarak çeşitlilik göstermektedir.

Plures hava kurye hizmetleri, dünyanın her yerine gönderim yapabilmenin yanı sıra getirim de yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra Plures'de parsiyel kargo taşımacılığı da yapılmaktadır. Kurye hizmeti sigortası, gümrük işlemleri ve hava taşımacılığı faaliyetleri gibi ayrıntılar ise Plures İstanbul merkez ofisinden yürütülerek, müşterilerine kolaylık ve zaman kazandırmaktadır.

Firmamıza teslim edilen her çeşit kargo titizlikle korunmakta ve bir aksaklık yaşanmadan hızla teslimatı yapılmaktadır. Her bir seferinde üstün güvenlik ve uçuş önlemleri alan Plures uzman ekibi sayesinde havada evrak, koli, eşya, gıda, numune, araç ve makine gibi uluslararası kargolarının teslimatında kırılma ve dökülme gibi sorunlar katiyen yaşanmamaktadır.

Uygun Fiyat – Hızlı Teslimat Plures Hava Kurye Hizmetlerinde

Daimi ve devamlı müşterilerin kazanımı Plures için en birincil ilkedir. Plures hava kurye hizmetlerinden bireysel veya kurumsal, herkes, en uygun fiyatlandırma ile faydalanabilmektedir. Plures uzman ekibi, müşterilerini kargonun teslim alınmasından adrese teslim edilene kadar olan süreç hakkında her daim kesin ve net olarak bilgilendirilmektedir. Hava kurye hizmetleriyle ilgili bilgi almak için Plures'e dilediğiniz zaman ulaşabilir veya web sayfası iletişim formlarını kullanarak bilgi alabilirsiniz.