Plures ile dilediğiniz zaman hava medikal taşımacılık ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilirsiniz. Medikal taşımacılıkta uzun yıllardır faaliyet gösteren Plures 7/24 hizmet verebilmektedir.

Bilindiği üzere teknolojinin gelişmesiyle artık hayatımız çok daha kolaylaşmış durumdadır. Her alanda gelişen teknoloji, özellikle havayollarında kendini göstermiş ve saatler dakikalara dönüşmüştür. Hal böyle olunca bir noktadan diğerine ulaşmak oldukça kolaylaşmıştır.

Havayolu ile artık sadece yolcu taşımacılığı yapılmamaktadır. Her alanda havayolu hayatımızın içine işlemiş durumdadır. Örneğin; havayolu ile kargo taşımacılığı, hava ambulans hizmetleri, tıbbi malzeme taşımacılığı, hava medikal taşımacılığı, yaralı ve hasta taşımacılığı gibi. Özellikle sağlık alanında havayolları patlama yaşamıştır. En büyük nedeni zaman tasarrufu sağlamasıdır. Hava ambulanslarının sahip olmuş olduğu teçhizatlar, sağlık ekipmanları ve uzman sağlık ekipleri sayesinde nakli yapılacak hasta/yaralı/organ çok daha çabuk ve güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

Plures Air ile Hava Medikal Taşımacılığı

Plures Air, yılların kazandırdığı tecrübe ile hava medikal taşımacılığı konusunda marka haline gelmiştir. Organ nakli, hasta nakli, tıbbi malzeme taşımacılığı, sağlık personeli nakli gibi birçok dalda hizmet vermekteyiz. Her talebe uygun uçağımız filomuzda mevcuttur. Ayrıca filomuzda yer alan uçaklara her türlü konfigürasyon yapılabilmekte ve ihtiyacınıza uygun hale de getirilebilmektedir. Plures Air ailesinde uzman uçuş ekibi ve uzman sağlık ekibi bulunmaktadır ve ihtiyaç doğduğu an en hızlı şekilde uçuş planlanarak gerçekleştirilir. Filomuzda hem jet hava ambulansları hem turboprop hava ambulansları bulunmaktadır. Acil durumlar için jet motorlarından dolayı daha hızlı olduğundan jet ambulanslarımızı operasyona vermeye tercih etmekteyiz. Turboprop hava ambulanslarımız daha geniş bir kapasiteye sahip oldukları için daha çok tıbbi malzeme taşımacılığında tercih edilmektedir.

Tam teçhizatlı hava ambulanslarımız sökülebilir tıbbi ekipmanlara sahiptirler. Eğer yaralı ya da hasta ıssız bir bölgede kalmış ise, uçak piste iner inmez sökülen tıbbi aletler ile en hızlı şekilde yaralı ya da hastaya ulaşılabilmekte ve müdahale edebilmekteyiz.

Sadece hasta nakil ya da tıbbi cihaz sevkiyatlarında değil, organ nakli konusunda da Plures Air ailesi olarak sizlerin yanındayız. Bilindiği gibi organ naklinde de dakikalar değil saniyeler bile önemlidir. Donörden alınan organın soğumadan nakil yapılacak hastaya ulaşması gerekmektedir.

Uçak piste iner inmez havalimanında bekleyen kara ambulans hizmetlerimiz ile ilgili noktaya acilen varış sağlanabilmektedir. Sağlık ekipmanlarının güvenli ve hijyenik şekilde başka bir noktaya transfer edilmesini istiyor iseniz yine Plures Air olarak bizi tercih edebilirsiniz. Medikal techizatların güvenli taşımacılığı yanı sıra sağlık ekibinizi de güvenli şekilde istenilen noktaya transfer edebiliriz. Plures Air ailesi uçuş saati bakımından sahip olmuş olduğu deneyimle uçuş güvenliği sağlamaktadır. Birçok noktaya güvenli ulaşım sağlayıp insani ilişkileri kuvvetli bir şekilde kurduğu için ise dünyanın her noktasındaki havalimanında öncelikli slot hakkına sahiptir. 7/24 ulaşabileceğiniz hattımızı arayabilir detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sizin için acil olan bizim için de acildir.