Plures, tecrübesini havacılık sektörünün her alanında ortaya koyduğu gibi havaalanı karşılama hizmetleriyle hayatı kolaylaştırmaya, fark yaratmaya ve ayrıcalıklı hizmet sunmaya devam ediyor.

Plures özel karşılama uğurlama hizmetini Türkiye ve dünyadaki tüm havaalanlarında sunmaktadır. Özellikle İstanbul Atatürk, Sabiha Gökçe, Ankara Esenboğa, Antalya Havaalanı ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı gibi uçak ve yolcu sirkülasyonu yoğun ve kalabalık havalimanlarında uluslararası sunduğumuz hizmetle size büyük kolaylık sağlar. Güler yüzle yüksek kalite karşılama hizmeti almak isteyenlere özel bu hizmet, herhangi bir aksilik yaşanmasına olanak tanımadan güvenli ve hızlı bir şekilde Plures tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

havaalani-karsilama

Özel Karşılama / Uğurlama Hizmetleri

Sunduğumuz özel karşılama hizmeti, uçağınız piste iniş yapmadan önce profesyonel karşılama personelimizin sizi pistte ya da kapıda beklemesiyle başlar. Uçağınız piste iniş yaptıktan hemen sonra ekibimiz sizi güler yüzle karşılar. Valizleriniz sizi bekleyen özel araca taşınır. Havaalanındaki işlemleriniz hızlı bir şekilde personelimiz tarafından yapılır ve Vip araçla gideceğiniz yere hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımınız sağlanır.

Özel havaalanı uğurlama hizmetlerindeyse uçağı kaçırdım stresi yaşamazsınız. Uçuş planınıza göre yapılan mükemmel hazırlık ve planla havaalanında gereksiz vakit kaybetmeden tam vaktinde uçağınıza yetişmeniz sağlanır. Özel araçla belirttiğiniz adresten ekimiz tarafından alınıp havaalanına ulaşımınızla başlayan özel uğurlama hizmeti uçağınıza biniş yapmanıza kadar geçen sürede size yüksek kalite hizmet sunar. Aracınızla havaalanına vardığınızda güler yüzle profesyonel uğurlama ekibimiz tarafından karşılanırsınız. Plures ekibi havaalanında vakit kaybetmemeniz ve yorulmamanız için valizlerinizle ilgilenirler ve check-in işlemlerinizde size eşlik ederler. Bineceğiniz uçağa en az yorulacağınız şekilde sizi yönlendirirken kapıya kadar eşlik etmeyi de ihmal etmezler.

Özel karşılama / uğurlama ekibimiz çok dilli personellerden oluşmaktadır. Hem kendiniz hem de misafirleriniz için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu hizmetimiz özellikle yabancı misafirlerinizin işlerini epeyce kolaylaştıracaktır.

ozel-karsilama-ugurlama

Vip Karşılama

Plures'in hizmet prensipleri arasında müşterilerinin hayallerini birebir gerçekleştirmek vardır. Vip karşılama hizmetleriyle hayallerinizden çok daha fazlasını bulacaksınız. Limuzinle mi karşılanmak istiyorsunuz ya da kırmızı halıda yürümek? Plures bütün taleplerinizi keyifle yerine getirecektir.

Havaalanı Vip karşılama hizmetleri, sunduğumuz karşılama hizmetleriyle beraber üst düzey taleplerinizi bile yerine getirmektedir. Kendiniz kullanabileceğiniz gibi müşteri ve misafirleriniz için de rahatlıkla talep edebileceğiniz bu hizmetimiz profesyonelce ve en ince ayrıntısına kadar planlanarak sunulmaktadır.

havaalani-vip-transfer

Havaalanı Vip Transfer

Havaalanı Vip transfer hizmetimizle, lüks araçlarımızla istediğiniz bir noktaya ya da bulunduğunuz noktadan havaalanına hızlı, konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımınız sağlanmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü personellerimiz eşliğinde zaman kaybetmeden ve yorulmadan dilediğiniz yere ulaşmanızı sağlayan bu hizmetle uçağınıza geç kalmayı unutun.

Vip transfer hizmetleri etkili ve hızlı ulaşımınızı sağlarken genel olarak havaalanlarından uzak olan tatil beldelerine de konforlu ulaşım için tercih edilmektedir.

Trafiğin yoğun olduğu İstanbul ilinde Atatürk Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na trafikle boğuşmadan rahat ve huzurlu ulaşmanıza olanak sağlayan havaalanı vip transfer hizmetimizden Türkiye'deki tüm havaalanlarında faydalanabilirsiniz.

Plures, havacılık sektöründe gösterdiği başarıyı sunduğu özel karşılama uğurlama hizmetlerinde de sizlere sunmaktadır. Havaalanında ihtiyaç duyduğunuz her zaman ana, beklentilerinize ve taleplerinize uygun çözümleriyle sizin yanınızda olan Plures'in havaalanı karşılama hizmetlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken telefon yada online iletişim formuyla bizlere ulaşmak.