Özel jet hava ambulans uçakları, süratli ve hızlı uçaklardır. Zamandan tasarruf sağlayan oldukça önemli bir uçak çeşididir. Jet ambulans uçakları havalandığı andan itibaren çabuk bir şekilde hız alır, hız kazanır ve ulaşılmak istenilen yere diğer uçak türlerinden çok daha hızlı bir şekilde ulaşır. Jet uçağın bir diğer adı da '' tepkili '' uçaktır. Plures gelişmiş jet ambulans filosu ile oldukça önemli ve gerekli bir alanda hizmet sunmaktadır. Bu uçaklarda durumu acil olan hastalar için tüm detaylar düşünülmüştür. Donanımlı bir hastane gibi hastalarına hizmet vermektedir. Acil bir vaka için içerisinde her türlü ekipmanı olan Jet hava ambulans uçakları, Plures Air'ın özel hizmetlerindendir.

özel-jet-ambulans-uçak-kiralama

Özel Jet Ambulans Uçağın Diğer Uçaklardan Farkı Nedir?

Özel jet hava ambulansı uçakları diğer uçaklardan en belirgin farkı; hızıdır. Son derece hızlı; fakat aynı zamanda da güvenli bir uçuş sağlar. Bir hastaneden başka bir hastaneye transfer edilmesi gereken acil vakalarda en sık kullanılan ulaşım şekli budur. Özel jet hava ambulans içinde hastanın durumuna göre değişik tıbbi malzemeler ve ekipmanlar bulunmaktadır. Bunun dışında yine acil durumlar için uçak içerisinde tıbbi personel de hazır bir şekilde beklemektedir. Firmamızın insana verdiği değerler doğrultusunda her türlü hizmeti jet hava ambulansı içerisinde vermektedir. Hastaya refakat edecek kişiler var ise uygun kapasiteye sahip seçim yapılmakta ve bilgilendirme uzman personel tarafından verilmektedir. Plures sizlere bu alanda geniş seçenekler sunmaktadır. Uçuşa hasta ile birlikte bir yakını da bulunabilir. Hatta hastanın özel doktoru var ise bilgi paylaşımı ve iletişimi yolculuk öncesi ve süresince yapılabilir ya da uygun şartlar dahilinde uçuşa katılması sağlanabilir.

jet-ambulans

Hızlı, Güvenli, Donanımlı Ve Acil Durumların Uçağı: Özel Jet Hava Ambulansı

Plures, insan hayatına çok fazla değer, kıymet ve önem vermektedir. Bu duygudan hareket ile jet ambulans hizmetinde hem hastanın hem de hasta yakınlarının konforu, sağlığı ve güvenliği için her şeyi sağlamaktadır. Özel jet hava ambulansı uçakları, Plures'in en özel ve en ayrıcalıklı hizmetlerinden bir tanesidir. Biz, bu hizmet ile birlikte sorumluluğumuzun ne kadar yüksek olduğunu biliyor ve bu bilinç ile hareket ediyoruz. Siz de hem kendinizi hem de yakınlarınızı bizlere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Firmamızın her bir çalışanı sizin için hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacaktır. Sağlıklı bir uçuş için özel jet hava ambulansı hizmetimizi tercih edin.