Belirli bir kişi ya da hizmet için tercih edilen özel uçak kiralama hizmeti, özel bir uçağın sağladığı konfor ve güvenle birlikte istenilen gün ve saatlerde uçuş hizmeti sağlamaktadır. Özel uçak kiralama hizmeti, birçok önemli hizmet ve amaç için kullanılabilmektedir.

Özel Uçak Kiralama Türleri

- Yolcu Uçağı; Tarifeli uçuşların aksine özel bir uçak ile talep edilen gün ve saatlerde uçuş yapılabilmektedir. Genellikle bu hizmet; tur, şirket ve maç organizasyonlarında yolcu tahliye operasyonları için tercih edilmektedir.

plures-uçak-kiralama-hizmetleri

- Jet Uçağı; Acil ve kişiye özel seyahatler için kullanılmaktadır. Sanat, spor, siyaset ve iş camiaları çoğunlukla tercihlerini bu türden yana kılmaktadır. Jet uçakları, yolcu kapasitesine göre dört kiralama çeşidine ayrılır; Light, midsize,heavy ve ultra long range jet.

- Kargo Uçağı; Bu uçaklar ile özel, hassas ve acil kargo gönderimleri için talep edilen bölgeye kargo taşımacılığı yapılmaktadır ancak yolcu kabul edilmemektedir. Kargo uçakları, kapasite ve hacim konularında değişiklik gösterir. Çoğunlukla kargo satış acentelerine, kamu kuruluşlarına, petrol, inşaat, otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere, vakıf, dernek ve yardım kuruluşlarına ve tüzel kişilerin kargo taşıma ihtiyaçlarını karşılamak için kiralanmaktadır.

- Ambulans Uçağı; Tıbbi tahliye, hasta ve organ nakli gibi acil durumlar için 7/24 hizmet vermektedir. Tümü sağlık kuruluşlarında da bulunan tıbbi malzeme ve ekipmanıyla donatılmıştır. Hasta yolcu tahliyelerini hızlı, güvenli ve konforlu kılar. Hava ambulansları hız ve manevra yetkinlikleri açısından ikiye ayrılır ve iki kiralama seçeneği sunar; pervaneli ambulans uçağı ve jet motorlu ambulans uçağı.

özel-uçak-kiralama-fiyatları

Özel Uçak Kiralama Ücretleri

Plures Air, kişilere ve kurumlara özel uçak kiralama hizmetleri veren, dünya genelinde tanınan, güvenilir bir havacılık şirketidir. Sektöre adım attığı ilk günden itibaren yolcu memnuniyeti ve taleplerini esas alarak hizmet veren Plures Air, müşterisine en uygun kiralama seçeneklerini oluşturur ve özel uçuş hizmeti sağlar.

Kiralama fiyatları uçağın çeşidine, yolcu sayısına ve uçuş saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar, uçağın kalkış ve varış lokasyonu arasında geçen zaman hesap edilerek belirlenmektedir.

Detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz özel uçak kiralama detaylarını öğrenmek ve fiyat almak için Plures Air uzman kadrosu ile görüşebilir ya da web sitemizden iletişim formunu doldurabilirsiniz.