Plures, birçok hizmetinin yanı sıra uluslararası çapta kombine taşımacılık hizmeti veren Türkiye merkezli bir havacılık şirketidir. Hem tüzel kişiler hem de şirketler için son yılların en avantajlı hizmetlerinden biri olan kombine taşımacılık, özellikle zaman ve güvenlik açısından büyük kolaylık sağlamakta ve uluslararası çapta yoğun ilgiyle karşılaşmaktadır.

Plures havacılığın sunduğu kombine taşımacılık hizmeti, kargonun çıkış noktasından varış noktasına kadar en az iki taşıma alternatifi (karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu) ile taşınması demektir. Karayolu, demiryolu, havayolu ve denizyolu taşımacılığının kombine edilmesi gelişmiş bir taşıma biçimi oluşturmaktadır. Plures kombine taşımacılık hizmetlerinin dünya çapında tercih edilmesinin en önemli etkenlerinden biri de maliyet ve zaman tasarrufunu garantilemesinden geçmektedir. Uzun yol mesafeleri ve ulaşım sırasında yaşanabilecek taşıma sorunları ortadan kalkmaktadır. Plures'a teslim edilen her ürün, çıkıştan varış noktasına kadar kırılma, dökülme gibi aksaklıklar yaşamadan, sağlam bir şekilde ulaşır.

Hizmetlerini her daim en üst seviyede profesyonellikle sunan Plures, şu zamana kadar birçok tüzel kişinin ve şirketin 7/24 kombine taşımacılık ihtiyacını karşılamaktadır. En özel, hassas ve acil kargo gönderimleri Plures kombine taşımacılık hizmetleri güvencesi altında hızlı ve aksaksız yapılmaktadır.

Kombine Taşımacılık Hizmetinin Avantajları

Plures kombine taşımacılığı, müşterilerine birçok avantaj sağlamaktadır;

• Büyük miktardaki yükler uzun mesafelere güvenli bir şekilde taşınır.

• Karayolu taşımacılığı ile esnek yükleme ve dağıtım fırsatlarının sağlanır.

• Farklı ürünler konsolide ve kombine edilebilir.

• Birleştirilen taşımacılık seçenekleri optimize edilebilir.

• Farklı taşıma seçenekleri olmakla beraber taşıma işlemi bir bütün halinde yapılabilir.

• Ağır taşımalar için ekonomik avantajlar yaratır.

• Denizyolu ve demiryolu ile taşımacılık güvenlidir.

Plures Türkiye havacılık şirketi, "7/24 güvenilir ve hızlı ulaşım" ilkesinden yol alarak, müşterilerine her gün, günün her saati, kombine taşımacılık hizmetleri sunmakta ve rezervasyonlarını almaktadır. Detaylı bilgi için;

-Mobil destek hattımızdan Plures uzman kadrosuna ulaşabilir, fiyat, bilgi, destek, rezervasyon ve işlemlerin başlatılmasıyla ilgili görüşebilirsiniz.

-Web sayfasından iletişim formuna talebinizi yazarak Plures Air uzmanları tarafından kombine taşımacılıkla ilgili bilgilendirilebilir ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz.