Uçmak için tüm seçenekler elinizin altında. 10 yılı aşkın deneyimi ile Plures Air, uçmak için tek adres.

Seyahat planlarınızın her ihtiyacını karşılayabilecek donanım ve tecrübeye sahip Plures Air'de bireysel ya da toplu uçak bileti satın alabilir, özel jet kiralayabilir ya da özel seyahatler için yolcu uçak kiralama hizmeti ile organizasyonlarınızın ulaşım ayağındaki sorunları çözebilirsiniz.

İlke ve hedeflerinden taviz vermeyen, müşteri memnuniyetini markasının vazgeçilmezleri arasında en önde tutan Plures Air, sağladığı ayrıcalıklı hizmetlerle Türk havacılık sektörünün içerisinde özel bir konuma sahip. Deneyimli kadro, talepleri eksiksiz ve tam zamanında karşılama, ihtiyaca yönelik pratik çözümler, uçmak için Plures Air'i tercih etmenize neden olacak özelliklerden yalnızca birkaçıdır.

Uçak Bileti Alırken Prosedürlere Takılmayın

Plures Air'in müşterilerine sunmakta olduğu hizmetlerden olan uçak bilet satışı sayesinde biletlerinizi temin etmede vakit kaybı yaşamazsınız. Uçak biletİ satış hizmeti ile Plures Air, sizlere en güvenilir ve kısa yoldan biletinizi alma olanağı sunuyor.

Uçmak istediğiniz havayolu şirketini, zamanı ve tarihi belirledikten sonra Plures Air ile yapacağınız görüşme, biletinizin hazır olması için yeterlidir. Belirtilen uçuş özellikleri doğrultusunda Plures Air danışmanlarının kısa ve hızlı bir araştırma yapmasının ardından uçuş hakkında tüm detaylar müşteriye aktarılmakta, müşteriye en uygun bileti satın almasında yardımcı olunmaktadır.

İster bireysel, ister kurumsal müşterimiz olun, Plures Air'den bilet alma kolaylığını mutlaka deneyin.

Özel Jet Kiralama Hizmeti ile Zamandan Tasarruf Edin

Plures Air'in sunmuş olduğu bir diğer hizmet de her tur uçuş için uygun olan özel jet kiralama hizmetidir. Yolculuk zamanını sadece sizin belirleyeceğiniz konforlu uçuşlar için tek yapmanız gereken özel jet kiralamaktır. Plures Air bünyesinde kısa, orta ve uzun menzilli tüm uçuşlar için özel jetler bulunmaktadır. Plures Air danışmanlarıyla yapacağınız görüşme sonrası özel jet uçağınız belirttiğiniz sürede hazır olacaktır. Sadece size özel gerçekleştirilecek uçuşlarda, size düşen tek görev uçmak istediğiniz zamanı ve mekânı bildirmek. Geriye kalan tüm detayların ardında Plures Air güvencesi var.

Özel Seyahatlerinizi Organize Edelim

Plures Air, özel seyahatlerinizin organizasyonuyla da a'dan z'ye ilgilenmektedir. Plures Air, uçak bileti satışından özel uçak kiralamaya, iş adamlarına yönelik özel jet kiralamadan tur şirketlerine yönelik özel seyahatler düzenlemeye kadar birçok alanda deneyimli kadrosuyla yanı başınızda.

Bünyesinde bulunan nice uçaktan seyahatinize en uygun olanını kiralayabilir, isteklerinizi eksiksiz karşılayabilirsiniz. Tur şirketlerinin farklı grup gezilerine özel farklı çözümler, iş adamlarının değişen seyahatlerine özel hizmetler Plures Air'de.

Plures Air'den istediğiniz havayolunun uçak biletini alabilir veya gruplarınız ve kendiniz için özel uçak kiralayabilirsiniz.

Uçmak için, Plures Air.