Yurtdışı seyahatlerinin en zor kısmı olan vize alma ve gerekli belgeleri hazırlama Plures Air vize takip hizmetiyle artık çok kolay. Deneyimli ve özel eğitim almış personeli tarafından profesyonelce takip edilen vize işlemlerinizle yorulmadan, yıpranmadan kolayca vize sahibi olabilir ve Plures Air'ın sunduğu özel havacılık hizmetleriyle yurtdışı seyahatlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz.

Türkiye'ye vizesiz seyahat hakkı tanıyan ülkelerin sayısının kısıtlı olması Türk vatandaşlarının diledikleri gibi yurtdışına seyahat etmelerine engel olmaktadır. Plures ile bu engeli uygun fiyatlarla ortadan kaldırmanız mümkün.

Vize Başvurularında Zaman Kazanın

Vize alabilmek için gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna o ülkenin talep ettiği belgeleri düzenleyerek başvurabilirsiniz. Oldukça kolay gibi görünen bu belgeleri usulüne uygun şekilde toparlamak epeyce zorken, tüm belgeleri tamamlamanıza rağmen olumsuz ya da büyük bir zaman kaybı durumu ile karşılaşabilirsiniz. Profesyonel ekibiyle birlikte işlemlerinizdeki her aşamayı titizlikle takip eden Plures Air, boşa emek harcamanızın önüne geçerek para ve zaman kazandırır. Üstelik ikamet ettiğiniz şehir gitmeyi düşündüğünüz ülkenin konsolosluğunun bulunduğu şehirden uzaksa takip işlemleriniz için harcayacağınız emek, para ve zamanın çok daha fazla olduğunu göz önünde bulundurulur ise Plures Air vize takip hizmeti size büyük bir kazanım sağlar.

plures-vize-ofisi

Plures Air sizin kolay vize sahibi olabilmeniz için gerekli tüm işlemleri gerçekleştirir. Profesyonel vize takip hizmeti almanın en büyük kazancı sorunsuz olarak bu sürecin yürümesi ve doğru planlamayla hızlı sonuçlanmasıdır.

Plures Air'ın sunduğu tüm hizmetler gibi vize takip hizmetlerinden hem bireysel olarak yararlanabilir hem de kurumsal olarak yardım alabilirsiniz. Kişiye ve kuruma göre özelleştirilmiş hizmet anlayışıyla Plures Air vize takip işlemleriyle de size hızı, güvenliği, konforu ve mükemmelliği sunuyor.

Plures Air Hizmetinizde

Yurtdışı seyahatlerinizde size mükemmel çözümler sunan Plures Air, vize takip işlemlerinizde sunduğu uygun fiyatları yurtdışına ekonomik uçabilmeniz için uçak biletleriyle de sizlere sunuyor. İş ya da tatil amaçlı yurtdışına çıkıyor olmanız kesinlikle önemli değil. Plures Air ihtiyaç, talep ve beklentilerinizi en doğru şekilde analiz eder ve sizin yorulmanıza gerek kalmadan en yüksek kalite hizmeti sunar. Yurtdışı seyahatlerinizde de yapmanız gereken tek şey gideceğiniz ülke ve seyahatiniz hakkında bize bilgi vermeniz. Plures Air geri kalan tüm bürokratik işlemlerle sizin yerinize ilgilenirken size en uygun uçak biletini ayarlar. Size ise Plures Air'ın sunduğu avantajlı hizmetlerin ayrıcalıklarının tadını çıkarmak kalır.

Hayalini kurduğunuz yurtdışı seyahatlerine ulaşmak için Plures Air'ın deneyimli personeliyle iletişime geçebilir, vize takip ve yurtdışı uçak bileti satış hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.