Özel yolcu uçağı kiralama deyince akla gelen ilk şirketlerden biri olan Plures Air; ihtiyaçlarınıza en uygun olan uçağı, en kısa sürede ve uygun fiyatlar ile hizmetinize sunuyor. Özel hava yolları hizmetlerinde lider olan Plures Air; üst düzey konforu ekonomik fiyatlar ile birleştirerek, maksimum düzeyde hizmet almanızı sağlıyor. Dünyanın her yerinden özel yolcu uçağı kiralama hizmeti veren Plures, ihtiyacınız doğrultusunda en doğru seçenekleri belirleyerek, birkaç saat içerisinde uçuşa hazır hale geliyor.

1. Devlet yetkilileri tarafından yapılan seyahatlerde,

2. Diplomatik ya da iş seyahatlerinde,

3. VIP uçuşlarda,

4. Müzik gruplarının enstrümanlarının konser alanına taşınmasında,

5. Askeri personellerin seyahatlerinde,

6. İş adamları tarafından yapılacak uçuşlarda,

7. Askeri yetkililere kapsayan seyahatlerde

8- İnsani ve tıbbi yardım amaçlı

özel yolcu uçağı kiralama hizmeti sıklıkla kullanılmaktadır. Bununla birlikte, özel yolcu uçakları kişisel amaçlara da hizmet edebilmektedir. Kalabalık gruplar tarafından yapılacak gezi ya da organizasyonlar için özel yolcu uçağı kiralama, hem konforlu hem de ekonomik bir çözüm sağlamaktadır.

plures-yolcu-ucakları-kiralama

Seyahat Ederken Evinizdeki Konforu Yaşayın

Uçakla seyahat etmek, özellikle uzun mesafeli uçuşlarda zorlu bir hal alabilir. Bilhassa, bu konuda hassas olan kişiler için uzun seyahatler, işkence haline gelebilir. Bu nedenle Plures, uçuşlarında konforun yanı sıra, ayrıcalıklı hizmetleri ile kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlıyor. Seyahat boyunca hizmetinizde olan hostesler ve uçuş görevlileri sayesinde kusursuz bir uçuş yapmanızı sağlayan Plures Air, 7 gün 24 saat özel yolcu uçağı kiralama hizmeti ile istediğiniz her an sizinle rüya gibi bir yolculuğa hazır hale geliyor.

Siz Nerede ve Ne Zaman İsterseniz Hizmetinizdeyiz

Özel yolcu uçağı kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap veren Plures, taleplerinizi hızlı bir şekilde değerlendirerek, size en hızlı ve uygun olan çözümü sunuyor. Talep ettiğiniz saatte, dünyanın istediğiniz noktasında uçuşa hazır hale gelen ekibi ile hizmetinizde olan Plures Havacılık, tüm müşterilerine hayal bile edemeyecekleri bir seyahat imkanı sağlıyor.

yolcu-uçak-kiralama-fiyatları

Özel Yolcu Uçağı Kiralama Fiyatları

Zamandan tasarruf sağlamayı amaçlayan Plures Air ile iletişime geçerek, ekonomik özel yolcu uçağı kiralama fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Yolcu uçakları şehirlerarası ya da ülkeler arası seyahatlerde oldukça önemli bir ulaşım şeklidir. Zamanı daha verimli kullanmamızı sağlayan yolcu uçakları kısa süre içerisinden sizi istediğiniz yere ulaştırmaktadır. Plures, bu hizmeti siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Özel yolcu uçağı kiralama fiyatları uçağın kapasitesine göre farklılık göstermektedir. Yolcu kapasitesi, yük kapasitesi, personel kapasitesi vb. birçok kritere göre kiralama fiyatları değişmektedir.

Size uygun seçenekler ile özel yolcu uçağı kiralama fiyatları hakkında bilgi ve daha birçok konudan bizden destek ve hizmet alabilirsiniz. Amacımız en iyi hizmeti esnek bir fiyat ile sunmak ve müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Yolcu uçağı kiralama fiyatlarımız ile maliyetlerinizi zorlamadan ve en kaliteli şekilde hizmet almanız sağlanarak sektördeki benzer firmalardan her zaman bir adım önde ve hizmet ayrıcalıklarımız ile hareket ediyoruz. Çünkü her müşterimizi dikkat ile dinliyor, ne istediklerini en iyi şekilde analiz ediyor ve müşterilerimizin durumuna göre bir fiyat politikası belirliyoruz. Yolcu uçağı kategorilerinden en uygun olanı müşterilerimize sunuyoruz. Yani her anlamda zaman tasarrufu sağlıyoruz. Yolcu uçağı deneyimi yaşamak, özel yolcu uçağı kiralama fiyatları ile ilgili bilgi edinmek ya da genel bir bilgi edinmek istiyor ve hizmet almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

yolcu-uçak-kiralama
Üst Düzey Hizmet, Rüya Gibi Bir Seyahat

Plures, özel yolcu uçağı kiralama hizmeti ile uçuş programını, istekleriniz doğrultusunda oluşturduğu gibi servis kalitesi ile de farkını ortaya koyuyor.

1. İstediğiniz uçuş saati ve güzergahı baz alınarak, en uygun havaalanına yönlendirme yapılır. Böylece hem zaman kaybı yaşamanız önlenir hem de maliyet tasarrufu sağlanmış olur.

2. Özel yolcu uçağı kiralama hizmetinde, talepleriniz doğrultusunda sipariş alınarak, uçakta yapılacak ikramlar size özel hazırlanır.

3. Talep ederseniz; özel kuruluş, kurum ya da grup uçuşlarında, talep ederseniz koltuklara ve yolcu uçağı gövdesine sticker monte edilerek, ayrıcalıklı bir uçuş yaşamanız sağlanır.

4. Havaalanlarında, özel bekleme salonları ve check-in ayrıcalıklarından yararlanarak, hem bekleme süresinden kurtulursunuz, hem de daha iyi vakit geçirmeniz sağlanır.

Plures Air farkıyla, özel yolcu uçağı kiralama için, şirketimize günün 24 saati talep formlarından ulaşabilir ve hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendireceğimiz seyahatinizde, hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmadan, yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.