Türkiye merkezli Plures, sunduğu birçok havacılık hizmetinin yanı sıra yurtdışı uçak kargo taşımacılığı hizmeti ile hava kargo taşımacılığı alanında günden güne başarısını arttırmaktadır.

Plures, tecrübeli ekibi, geniş hava ağı ve dünya çapında kazandığı güvenirliliği ile 7/24 tüzel kişilerin ve şirketlerin yurtdışı gönderim ihtiyaçlarını tercih edilen havalimanından - havalimanına en hızlı şekilde taşımaktadır. Plures ekibine teslim edilen her ürün, mesafe ne olursa olsun, varış noktasına kadar kırılma, dökülme gibi aksaklıklar olmadan, sağlam bir şekilde ulaşır.

Taşınabilir Kargolar;

• Ağır, büyük parçalar

• Tehlikeli maddeler

• Bozulabilir meyve, sebze

• İnsani yardım malzemeleri

• Canlı hayvan

• Yağ ve yedek parça malzemeleri

• Büyük değerli eşyalar, ürünler

• Otomotiv

• Makine, araç vb.

Yurtdışı hava kargo taşımacılığı kara taşımacılığından çok daha hızlı ve çok daha güvenilirdir. Plures ile sadece gönderim değil, yurtdışından getirim de yaptırmak mümkündür. En özel, en değerli, en hassas ve acil gönderimler Plures güvencesi altında, yüksek güvenlik tedbirleri altında taşınmaktadır. Plures'in sunduğu farklı gönderim seçenekleri sayesinde yurtdışı hava kargo gönderileri istenilen tarih ve saat aralıklarında varış noktasına teslim edilmektedir.

yurtdışı-hava-uçak-kargo-fiyatları

Yurtdışı Hava Kargo Fiyatları

Plures, yurtdışı merkezli gönderilerinizde ekonomik fiyatlar ile hizmet verir. Hızlı bir yükselişle bulunduğu konuma ulaşan ve başarılı çalışma grafiği ile göz dolduran firmamız, uçak kargo hizmetini tüm dünya genelinde gerçekleştirmektedir. Dünyanın her yerinde sunduğumuz bu hizmeti, diğer firmaların kargo fiyatları göz önünde bulundurulduğunda son derece ekonomik bir biçimde yerine getirmekteyiz. Plures, bir yerden başka bir yere taşınması istenilen her türlü ürünün, kargonun hava yolu ile kısa süre içerisinde istenilen yere taşınması hizmetini sunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden yalnızca biri olan yurtdışı kargo işleminde, güven kazanacak nitelikte çalışmalar sergilememiz kadar, başarıyla taşıdığımız hava kargo ürünlerini en uygun hava kargo fiyatları ile taşıyor olmamız da firmamıza olan ilgiyi artırmaktadır. Firmamız, müşterilerinin güvenlerini boşa çıkarmadan, en kaliteli hizmeti sunma amacıyla çalışmalar yaparken, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak ilerlemektedir.

En Ekonomik Fiyatlar

Plures, yurtdışı hava kargolarının taşınması işlemlerinde, hava kargo fiyatları belirlenmesi noktasında, bazı kriterler doğrultusunda ücretleri belirlemektedir. Bu kapsamda taşınacak maddenin niteliği, boyutları, ağırlığına göre fiyatlarda değişiklikler söz konusu olmaktadır. Bunun yanında yurtdışı kargo fiyatları içerisinde dikkat edilen unsurlar arasında nereden nereye teslim edileceği, adresten adrese ya da havaalanından havaalanına mı ulaştırılacağı da yer almaktadır. Tüm bu değişkenler Plures'in ekonomik yurtdışı kargo fiyatları listesinin belirlenmesinde dikkat ettiği niteliklerdir. Taşınması istenilen kargonun nasıl bir fiyatla istenilen yere ulaştırılacağı konusunda bilgi sahibi olabilmek için, talep formlarının kullanılması gerekmektedir.

uçak-kargo-nakliye
Yurtdışına Jet Hızında Teslimat

Çalışma misyonu ve vizyonu doğrultusunda, müşterilerine, onların duyduğu güvene ve müşterilerinin memnuniyetine önem vermekte olan Plures, her türlü eşya, evrak, makine, kargo ürününü jet hızında taşıyabilmektedir. Türkiye'den yurtdışına ya da yurtdışından Türkiye'ye jet hızında teslimatlar yapabilmekteyiz. Bunun yanında ihracat ürünleri de Plures güvencesiyle taşınabilmektedir. Müşterilerinin talep ettiği taşıma işlemini en ekonomik maliyetler ile gerçekleştiren firmamız, güvenle dolu bir çalışma stratejisi sayesinde müşterilerinin gözlerini arkada bırakmamaktadır. Alanında deneyimli olan Plures, bu deneyimi ve sergilediği başarılı çalışma grafiği dolayısıyla sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktadır.

Yurtdışı Gönderim Seçenekleri;

• Kapıdan – Kapıya,

• Kapıdan – Havalimanına,

• Havalimanından – Kapıya,

• Havalimanından – Havalimanına

Dünya standartlarında hizmet veren Plures uluslararası hava taşımacılığı hizmetleri, her boyuttaki ve ağırlıktaki gönderimlerin altından kalkabilecek altyapıya sahiptir. Acil durumlara ve kargo büyüklüğüne göre uçak kiralama türü; jet ve pervaneli uçak olarak değişmektedir. Talep eden müşterilere parsiyel kargo taşımacılığı hizmeti de sunulmaktadır.

Yurtdışı hava taşımacılığından bu zamana kadar düzenli veya münferit olarak birçok satış acentesi, özel şirket, kamu kuruluşu, petrol, inşaat, otomotiv gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketler, vakıf, dernek, yardım kuruluşu ve tüzel kişiler gönderim ihtiyaçlarını karşılamışlardır. Plures'in ekonomik bütçe paketlerinden hem bireysel hem de kurumsal olarak faydalanmak mümkündür. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Plures'e web sayfasındaki iletişim formlarından ulaşarak yurtdışı hava kargo taşımacılığı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.